Kalendár pretekov
MMSR, MSR a SKP 2021

2. - 4.4.
SlovakiaRing
MSR, SKP
23. - 25.4. Šternberk (CZ) MMSR
7. - 9.5. Zvolen MSR, SKP
21. - 23.5. Zaluz (PL) MMSR
18. - 20.6. Ožďany MSR, SKP
16. - 18.7. Dobšiná MSR, SKP
3. - 5.9. Jankov Vŕšok MSR, SKP
3. - 5.9. Pezinská Baba
MSR, SKP
10. - 12.9. Ústí nad O.(CZ) MMSR
24. - 26.9. Korczyna (PL)
MMSR
Nachádzaš sa tu: Novinky


Novinky

Predbežný zoznam prihlásených jazdcov AUTOPOLA Jankov vŕšok 2021

P.č. Jazdec Štát Súťažiaci Vozidlo Skupina-Trieda CEZ -H GSMP MMSR MSR MSR HA SKP ST HP MČR MČR HA ČT
1. Zdenka FRÝVALDSKÁ SVK Zdenka FRÝVALDSKÁ HONDA Civic X
2. Marian CZAPKA POL Katrex Karolina Autosport PORSCHE 928 C3 +2000 X X X
3. Mojmír ČAMBAL SVK RS-team CITROEN Saxo VTRS Trieda 5a X X X
4. Patrik PURŠ SVK MAXMOTORSPORT s.r.o.  HONDA Civic VTi Trieda 5b X X X X
5. Arkadiusz BORCZYK POL Arkadiusz BORCZYK  HONDA Civic VTi Trieda 10C X
6. Mariusz BORCZYK POL Mariusz BORCZYK FIAT 126p Trieda 12A X
7. Peter PROKOPČÁK SVK Peter PROKOPČÁK HONDA Civic Type-R X
8. Adam KRÁLÍK CZE Adam KRÁLÍK SEAT Leon FR Skupina 5b X
9. Ladislav ŠUBA CZE GT2 Motorsport s.r.o. BMW SŠ21 Skupina 2 X
10. Jakub ŠIPKA SVK Jakub ŠIPKA HONDA Civic Type R X
11. Kamil SUROVÝ SVK Kamil SUROVÝ HONDA Civic X
12. Róbert ÓZSVÁRI HUN M&M Motorsport Egyesület LADA VFTS Skupina 5 X
13. Dan MICHL CZE Michl ACCR Czech Team LOTUS Elise Skupina 1 X X
14. Miloš ZMEŠKAL CZE Miloš ZMEŠKAL RALT 032 E5 -2000 X X X
15. Jan OSLADIL CZE Jan OSLADIL OPEL Lotus Skupina D/E2 X X
16.  Michal ŠPILKA CZE AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK  ŠKODA Felicia Pick-up Freestyle Skupina 5b X X X
17. Marek HAJŠO SVK Marek HAJŠO RENAULT Clio RS Trieda 5b X X
18. Alexander VERES SVK Alexander VERES RENAULT Clio RS Trieda 5b X X X X
19. Marek NOVÁK CZE Marek NOVÁK SPRINTCAR HONDA Kamikaz 3 SprintCar X
20. Jiří OŠMERA CZE Jiří OŠMERA VW SCIROCCO Trieda 4a X X X
21. Lukáš MÜLLER CZE Alcore Motorsport ŠKODA Octavia CUP Skupina 5a X
22. Martin TOKARČÍK SVK Martin TOKARČÍK OPEL Adam X
23. František FUSKO SVK KESKO RACING SEAT Leon TDi Trieda 5b X X X
24. Tibor HAUSER SVK ŠK OK Šport ŠKODA 130RS C1 -1300 X X X X
25. Zdenka KOVÁČOVÁ SVK ŠK OK Šport ŠKODA FABIA 1,4 - 16V X
26. Štefan KUBACKA SVK Štefan KUBACKA HONDA Civic Trieda 5b X X
27. Ján ONDREJKA SVK Ján ONDREJKA GIOM 01 B8 -1600 X X X
28. Piotr STANISZEWSKI POL Piotr STANISZEWSKI HONDA Integra KMS Trieda 5a X X X
29. Martin MATUŠKA SVK Martin MATUŠKA INTECH FŠ E2-SS-1400 X X X X
30. Vladimír VLHA SVK L Racing team MITSUBISHI Lancer Evo IX Trieda 4a X X
31. Ľuboš ZIMAN SVK Ľuboš ZIMAN SUBARU Impreza Trieda 3b X X
32. Matej LÁZÁR SVK L Racing team VAZ 2101 Trieda 5b X X
33. Tibor NAGY SVK L Racing team SUBARU impreza Trieda 3b X X X
34.  Tomáš LIEDL SVK AutoSportTeam Presskam SEAT Leon Supercopa MK2 Trieda 4a X X X X
35. Marian KALINA SVK RALLY-CLUB Topoľčany, o.z. PEUGEOT 206 RC Trieda 5b X X
36. Marek PIKULA SVK ŠK OK Šport SEAT Ibiza X
37. Jaroslav MIKEŠ CZE ACCR Mikeš racing Czech Team ŠKODA 130RS

B3 -1300

X X
38. Piotr JURKOWSKI POL Piotr JURKOWSKI FIAT 126p Trieda 12A X
39. Maciej SERAFIN POL Maciej SERAFIN RENAULT Clio Trieda 5a X X
40. Jaroslav WINTER CZE AMK Ecce Hommo Šternberk v ÚAMK HONDA Civic 2,0 Type R Skupina 5b  X
41. ELEFANT POL ELEFANT BMW 318 is D5 -2000 X
42.  Mateusz DRZYZGA POL Mateusz DRZYZGA HONDA Civic DMS Trieda 5b X
43. Lukáš STUDENÝ CZE Alcore motorsport GLORIA B4/5

E2H -1000

X
44. Ivan MUTŇANSKÝ SVK NB Racing ŠKODA Fabia R5 Trieda 3b X X X X
45. Juraj SCHWARZBACHER SVK Juraj SCHWARZBACHER CITROËN Vts c2 X
46. Ryszard ŻYSZCZYŃSKI POL Ryszard ŻYSZCZYŃSKI BMW 335I E 92 M3 Trieda 2b X
47. Roman BARAN POL L Racing team MITSUBISHI Lancer Trieda 3b X X X X
48. Kmeť FRANTIŠEK SVK Kmeť FRANTIŠEK METALEX MTX 1-03

E2 -1600

X X
49. Jaroslav DUBÓCZI SVK Demo motorsport team SEAT Leon Supercopa TDI Trieda 4a X X X
50. Krzysztof CHORĄŻY POL Krzysztof CHORĄŻY MITSUBISHI Lancer EVO 4 Trieda 4a X
51. Jozef DEME SVK Jozef DEME MITSUBISHI Lancer EVO IX. Trieda 4b X X
52. Bartosz PAWARSKI POL Bartosz PAWARSKI MITSUBISHI Lancer EVO 9 Trieda 3b X
53. Bartłomiej MADZIARA POL Bartłomiej MADZIARA BMW E36 M3

Trieda 2b

X X X
54. Bartosz GRZELECKI POL Bartosz GRZELECKI  BMW E46 M3

Trieda 2b

X X X
55. Jakub ULANOWSKI POL Jakub ULANOWSKI MITSUBISHI Lancer Evo IX RS Trieda 3a X X X
56. Gabriel KUBIT POL Gabriel KUBIT HONDA INTEGRA Trieda 1 X
57. Marcel BENÍK SVK MTB Racing Team BMW 2002TI A5 -2000 X X X
58. Tomáš BENÍK SVK MTB Racing Team LANCIA Beta Coupé C2 -2000 X X X
59. Vojtěch ILLÉŠ SVK MTB Racing Team BMW 320i D5 -2000 X X X
60. Gabriela KRAMLOVÁ SVK ŠK OK Šport ŠKODA 130RS

C1 -1300

X X X X
61. Miroslav DORINEC SVK Miroslav DORINEC HONDA Civic

Trieda 5b

X X
62. Paweł SANECKI POL Paweł SANECKI

HONDA Integra KMS

Trieda 2b X X
63. Robert SŁUGOCKI POL Robert SŁUGOCKI MITSUBISHI Lancer Evo X R4 Trieda 4a X
64. Kamil HANDL POL Kamil HANDL BMW 318is Trieda 5b X
65. Szymon PIĘKOŚ POL BorgWarner Polish Racing Team MITSUBISHI Lancer Trieda 3a X
66. Tomáš ONDREJ SVK pt PETROLTRANS RALLY TEAM MITSUBISHI Lancer EVO IX Trieda 4a X X X X
67. Wojciech SUBOCZ POL Wojciech SUBOCZ PORSCHE 911 Carrera 2 Trieda 10A X
68. Miroslav ŠUTLÁK SVK Miroslav ŠUTLÁK ŠKODA Fabia R5 Trieda 3b X X X X
69. Miloš BENEŠ CZE GMS Racing Team OSELLA FA 30

E2-SS -3000

X
70. Arek SIEWIERSKI POL Arek SIEWIERSKI RENAULT Clio RS Trieda 5b X X X
71. Bohumír ČAMBÁLIK SVK STRONG RACING TEAM HONDA CIVIC TYPE-R R3 Trieda 5a X X X X
72. Karol KRUPA POL BorgWarner Polish Racing Team SKODA Fabia Trieda 2a X
73. Sebastian STEC POL Stec Rally Rent FORD Fiesta Trieda 3a X X X
74. Aleš MLEJNEK CZE ACCR Czech Mlejnek Racing Team NORMA M20 E2-SC -2000 X
75. Marek HÚSKA SVK MTB Racing Team ŠKODA Felicia Trieda 5b X X
76. Radomír ČIKOR SVK MAXMOTORSPORT s.r.o. HONDA Civic Type R Trieda 5b X X X X
77. Herbert NEUBAUER AUT Historic racing team Austria LANCIA Delta HF Integrale 16V D6 +2000 X X
78. Vladimír PODMAJERSKÝ SVK Vladimír PODMAJERSKÝ PEUGEOT 206 RC X
79. Martin JUHÁS SVK AMBRUZ RACING TATUUS FR2000 E2-SS- 2000 X X X
80. Peter KACVINSKÝ SVK AMBRUZ RACING RENAULT CLIO Trieda 5b X X X
81. Peter AMBRÚZ SVK AMBRUZ RACING MITSUBISHI LANCER EVO IX Trieda 4a X X X X
82. PUMBA POL PUMBA VOLKSWAGEN Scirocco cup Trieda 2b X
83. Gabriel SZENDERÁK SVK L Racing team ŠKODA 110 R X
84. Damian WIRSZEWSKI POL Damian WIRSZEWSKI BMW 318is Trieda 5b X X X
85. Grzegorz KLUZA POL Grzegorz KLUZA RENAULT Clio 2 Sport Trieda 5b X X X
86. Michał RATAJCZYK POL Michał RATAJCZYK MITSHUBISHI Lancer EVO X RS Trieda 1 X
87. Waldemar KLUZA POL Waldemar KLUZA SKODA Fabia Trieda 1 X X X
88. Petr TRNKA CZE ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM NORMA M20FC E2-SC-3000 X X
89. Anna AMBRÚZ SVK AMBRUZ RACING OPEL ASTRA SP Trieda 5b X X X X
90. Jiří THEIMER CZE L Racing team PEUGEOT 306 maxi Trieda 3b X X X
91. Paweł WÓJTOWICZ POL Paweł WÓJTOWICZ PORSCHE 944T Trieda 2b X X X
92. Janusz JANIA POL Janusz JANIA HONDA INTEGRA TYPE-R Trieda 10B X
93. Krzysztof DEREŃ POL Krzysztof DEREŃ MITSUBISHI Lancer evo X Trieda 4a X
94. Mariusz BIAŁY POL Mariusz BIAŁY BMW E30 S54 Trieda 2b X X X
95. Angelo GILLI POL Angelo GILLI FIAT 126p Trieda 12A X
96. Ladislav MOKRAN SVK RALLY-CLUB Topolčany, o.z. RENAULT Clio Sport X
97. Paweł FRĄCZEK POL Paweł FRĄCZEK HONDA Civic K20A Trieda 5a X X X
98. Daniel STAWIARSKI POL Daniel STAWIARSKI MITSUBISHI LANCER EVO IX Trieda 1 X X
99. Ivan VANKO SVK Ivan VANKO SKODA Felicia X
100. Grzegorz JAKUBIAK POL Grzegorz JAKUBIAK FIAT Cinquecento Sporting Trieda 11 X
101. Josef HLAVINKA JR
CZE AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK TOMIS 99-04 E2H -1400 X
102. Josef HLAVINKA CZE AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK LOTUS Opel E2H -2000 X
103. Wojciech SOCHA POL Wojciech SOCHA RENAULT CLIO SPORT Trieda 5b   X          
104.                      
105.                            
106.                          
107.                            
108.                            
109.                            
110.                          
111.                          
112.                          
113.                          
114.                          
115.                          
116.                          
117.                          
118.                          
119.                          
120.                          

Ondrej Tomáš (SVK)

PRIHLÁŠKA NA PRETEKY

Prihláška na AUTOPOLA Jankov vŕšok 2021 - Preteky automobilov do vrchu

PRIHLÁŠKA - ENTRY FORM

ZOZNAM PRIHLÁSENÝCH - ENTRY LIST

Prosíme všetkých jazdcov, ktorý odoslali prihlášku a nevidia sa
v zozname prihlasených, alebo majú problém s odoslaním prihlášky, aby volali na telefonne číslo
+421 905 580 424.
Ďakujeme.


 

Zvláštne ustanovenia - Supplementary regulations

Zvláštne ustanovenia pre FIA MAJSTROVSTVÁ ZÓNY STREDNEJ EURÓPY – historikov (FIA CEZ hist.), MAJSTROVSTVÁ POĽSKEJ REPUBLIKY (GSMP), MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY (MMSR), MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY (MSR), MAJSTROVSTVÁ SR V PRETEKOCH HISTORICKÝCH AUTOMOBILOV DO VRCHU (MSR HA), SLOVENSKÝ KOPCOVÝ POHÁR PAV (SKP PAV), SLOVENSKÁ TROFEJ V PAV HISTORICKÝCH AUTOMOBILOV PRAVIDELNOSTI (PAV HP), AUTOKLUB MAJSTROVSTVÁ ČESKEJ REPUBLIKY (MČR), AUTOKLUB MAJSTROVSTVÁ ČESKEJ REPUBLIKY PRETEKOV HISTORICKÝCH AUTOMOBILOV DO VRCHU (MČR HA), AUTOKLUB ČESKÁ TROFEJ (ČT) :

Supplementary regulations forFIA CEZ HILLCLIMB CHAMPIONSHIP – historic (FIA CEZ hist.), POLISH HILLCLIMB CHAMPIONSHIP (GSMP), INTERNATIONAL SLOVAK HILLCLIMB CHAMPIONSHIP (MMSR), SLOVAK HILLCLIMB CHAMPIONSHIP (MSR), SLOVAK HISTORIC HILLCLIMB CHAMPIONSHIP (MSR HA), SLOVAK HILLCLIMB CUP (SKP), SLOVAK TROPHY – REGULARITY HISTORIC HILLCLIMB (ST HP), AUTOKLUB CZECH HILLCLIMB CHAMPIONSHIP (MČR), AUTOKLUB CZECH HISTORIC HILLCLIMB CHAMPIONSHIP (MČR HA), AUTOKLUB CZECH TROPHY HILLCLIMB (ČT)  in English language:


 

Kalendár pretekov na rok 2021

Dátum

Názov Miesto
SAMŠ
02.-04.04.2021 OMV MaxxMotion Hill Climb Race SLOVAKIA RING Slovakia Ring MMSR, MSR, SKP, HA PAV, ST HP
23.-25.04.2021 ECCE HOMO Šternberk Šternberk (CZE) ME, ME hist., CEZ hist., MČR, MČR hist., ČT, MMSR
07.-09.05.2021 PROFIN CAR
Ostrá Lúka
Zvolen MMSR, MSR, SKP, HA PAV, ST HP
21.-23.05.2021  47. Bieszczadzki Wyścig Górski Załuż (POL) IHCC, CEZ, GSMP, MMSR
04.-06.06.2021 Ústecká 21 Ústí nad Orlicí (CZE) CEZ, CEZ hist., MČR, MČR hist., ČT, MMSR
18.-20.06.2021 Nové Ožďany 2021 Ožďany MMSR, MSR, SKP, HA PAV, ST HP
16.-18.07.2021 XXXVIII Dobšinský kopec 2021 Dobšiná ME, ME hist., MČR, MČR hist., ČT, MMSR, MSR, SKP, HA PAV, ST HP
03.-05.09.2021 AUTOPOLA
Jankov Vŕšok 2021
Uhrovec - Jankov Vŕšok CEZ hist., GSMP, MČR, MČR hist., ČT, MMSR, MSR, SKP, HA PAV, ST HP
03.-05.09.2021 Cena Slovenska - Pezinok BABA - zrušené
Pezinok - BABA
CEZ hist., GSMP, MČR, MČR hist. ČT, MMSR, MSR, SKP, HA PAV, ST HP 
10.-12.09.2021 Ústecká 21 Ústí nad Orlicí (CZE) CEZ, CEZ hist., MČR, MČR hist., ČT, MMSR
24.-26.09.2021 18. Wyścig Górski Prządki Korczyna (POL) GSMP, MMSR

vysvetlivky:

ME - FIA Majstrovstvá Európy

ME hist. - FIA Majstrovstvá Európy historikov

IHCC - FIA medzinárodný pohár

CEZ - FIA Majstrovstvá zóny strednej Európy (Central Europe Zone)

CEZ hist. - FIA Majstrovstvá zóny strednej Európy historikov (Central Europe Zone)

GSMP - Majstrovstvá Poľska

MČR - Majstrovstvá Českej republiky

MČR hist. - Majstrovstvá Českej republiky historikov

ČT - Česká trofej

MMSR - Medzinárodné majstrovstvá Slovenska

MSR - Majstrovstvá Slovenska

SKP - Slovenský kopcový pohár

HA PAV - Majstrovstvá Slovenska historikov

ST HP - Slovenská trofej historikov pravidelnosti


 

Strana 2 z 18

Partneri

Poďakovanie patrí všetkým partnerom, ktorí nám akýmkoľvek spôsobom (finančne, vecne, materiálne) pomahajú pri organizovaní pretekov.

Free business joomla templates