Nachádzaš sa tu: Depo a parkoviská


Depo a parkoviská

GPS:

48°44'04.9"N 18°20'30.4"E

48.734684, 18.341766

Prehľad o depe a parkovisku počas pretekov na Jankovom Vŕšku. Rozloženie depa, parkoviska a možnosti ktoré Vám ponúkame počas pretekov.

  • DEPO č.1

- má asfaltový povrch s kompletným ozvučením, osvetlením počas noci a na celej ploche sú umiestnené elektrické rozvádzače s možnosťou pripojiť sa zdroj elektrickej energie. V týchto priestoroch sa nachádzajú toalety, odpadkové koše, veľko-objemový kontajner na odpadky, pitná voda, mobilná umyváreň, bufet a ostatné stánky.

  • DEPO č.2

- má povrch z asfaltovej utlačenej drte s kompletným ozvučením, osvetlením počas noci a taktiež sú tu umiestnené rozvádzače elektrickej energie. V tejto časti depa sa nachádzajú toalety, veľko-objemový kontajner na odpadky, odpadkové koše.

  • DEPO č.3

- je pravý pruh príjazdovej asfaltovej cesty s kompletným ozvučením a rozmiestnením rozvádzačov elektrickej energie, toalety a taktiež aj tento priestor je osvetlený počas noci .

  • Parkovisko vozíkov

- tento priestor slúži na zaparkovanie odťahových vozíkov pretekárov. Zároveň by sme chceli poprosiť všetkých zúčastnených pretekárov, aby si svoje prepravné vozíky hneď po príchode odparkovali na toto miesto, nakoľko parkovanie týchto vozíkov v priestoroch depa je zakázané.

  • Parkovisko návštevníkov

- v týchto častiach sa nachádza parkovisko, kde si môžu návštevníci pretekov zaparkovať svojich tátošov (autá).

Free business joomla templates