Kalendár pretekov
MMSR, MSR a SKP 2021

2. - 4.4.
SlovakiaRing
MSR, SKP
23. - 25.4. Šternberk (CZ) MMSR
7. - 9.5. Zvolen MSR, SKP
21. - 23.5. Zaluz (PL) MMSR
18. - 20.6. Ožďany MSR, SKP
16. - 18.7. Dobšiná MSR, SKP
3. - 5.9. Jankov Vŕšok MSR, SKP
3. - 5.9. Pezinská Baba
MSR, SKP
10. - 12.9. Ústí nad O.(CZ) MMSR
24. - 26.9. Korczyna (PL)
MMSR
Nachádzaš sa tu: NovinkyPAVRok 2008


Rok 2008

 

Výsledková listina preteku z dňa 2.8.2008

Por. Št. č. Meno Súťažiaci ASN Automobil Trieda Výsledný čas Strata Rýchlosť
1. 1 Jaroslav Krajci Krajci Jaroslav SK Lola F3000 E2+2000 04:18,00
103,3
2. 88 Martin Koiš Ford Team RS Slovakia SK Ford Focus E1+2000 04:20,12 2,11 102,4
3. 36 Peter Jureňa Magic Racing Team SK Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 04:27,28 9,28 99,7
4. 143 JaroHomola Team Citroen Slovakia SK Citroen C2 Super 1600 A-2000 04:37,08 19,07 96,1
5. 85 Peter Maliniak RCC Krupina SK Ford Sierra Coswort E1+2000 04:39,01 21 95,5
6. 90 Tomáš Ondrej L Racing s.r.o SK Mitsubishi Lancer Evo III E1+2000 04:40,76 22,75 94,9
7. 87 Vladimír Hybáček Seat Sport Slovakia SK Seat Leon SC TDi E1+2000 04:45,12 27,12 93,4
8. 27 JánMiloň MIP Racing Team s.r.o SK Subaru Impresa STi S+2000 04:45,48 27,47 93,3
9. 47 Miroslav Záhlava Záhlava Miroslav SK BMW M3 A+2000 04:49,64 31,63 92
10. 71 Matej Prokop GIMAX Racing Team SK Ford Puma E1-2000 04:50,17 32,17 91,8
11. 77 Jaroslav Baránek Autotechna J. Baránek SK Kia Ceed Diesel E1+2000 04:50,77 32,77 91,6
12. 57 Marián Gróf A-Auto s.r.o. SK Suzuki Swift Sport E1-1600 04:51,72 33,72 91,3
13. 172 CsabaLeffler LefflerCsaba SK Renault Megane Coupe A-2000 04:52,48 34,48 91,1
14. 43 Tomáš Fusko Motorsport Dobšiná SK Škoda Felícia A-1400 04:53,21 35,21 90,9
15. 33 Bohumír Čambalík CR Racing Team SK Peugeot 306 S-16 N-2000 04:53,60 35,6 90,7
16. 66 Viliam Liedl ml. AST Presskam SK Seat Leon 2,0 E1-2000 04:54,53 36,53 90,4
17. 31 Ctirad Rozum CR racing team SK Peugeot 306 S-16 N-2000 04:54,59 36,59 90,4
18. 74 Zdenko Pastva MIP Racing Team SK Škoda Octavia Kit Car E1-2000 04:55,90 37,89 90
19. 18 Pavol Kravarik Ing. Pavel Kravárik SK VW Golf HK1-2000 04:55,97 37,97 90
20. 3 Vladimír Friedl Pro Racing SK Kia Ceed Diesel E1+2000 04:56,04 38,04 90
21. 30 Jaroslav Cibulka Cibulka Jaros lav SK Honda Civic VTi N-2000 04:57,72 39,72 89,5
22. 70 Koloman Mandák Mandák Koloman SK Opel Kadet GSI 16V E1-2000 04:58,38 40,38 89,3
23. 2 Andrej Krajci Krajci Jaroslav SK Opel Lotus E2-2000 04:58,69 40,69 89,2
24. 67 Marek Haruštiak AST Presskam SK Seat Leon 2,0 E1-2000 04:59,93 41,92 88,8
25. 76 Peter Ambrúz EMS Motorsport Slovakia SK Opel Astra Gsi 16V E1-2000 05:00,57 42,56 88,6
26. 81 Maroš Kysucký Fuchs Racing Team SK Seat Ibiza 1,9 TDi E1+2000 05:02,69 44,69 88
27. 51 Branislav Ludvig EMS Racing SK Honda Civic Type R E1-2000 05:12,93 54,93 85,1
28. 83 Sergej Škarpíšek EMS Motorsport Slovakia SK OpelKadet Gsi 16V Turbo E1+2000 05:13,25 55,25 85
29. 64 Tomáš Maštalír AST Presskam SK Seat Leon 2,0 E1-2000 05:15,30 57,3 84,5
30. 63 Stanislav Koiš AST Presskam SK Seat Leon 2,0 E1-2000 05:15,37 57,37 84,5
31. 25 Peter Zuzák Zuzák Peter SK Renault Clio Sport S-2000 05:17,44 59,44 83,9
32. 17 Jozef Šorman st. Racing Team Šorman SK Škoda 130 RS C1-1300 05:19,08 01:01,08 83,5
33. 26 František Kuča Kuča František SK Honda Civic Type R S-2000 05:22,83 01:04,82 82,5
34. 68 Roman Maťašovský AST Presskam SK Seat Leon 2,0 E1-2000 05:26,65 01:08,65 81,6
35. 45 Marián Matúš Pro Racing SK Nissan Sunny GTi A-2000 05:28,04 01:10,03 81,2
36. 22 Kristián Vas Vas Kristián SK Renault Clio S-2000 05:36,19 01:18,19 79,2
37. 40 Marcel Liedl AST Presskam SK Škoda Fábia A-1400 05:37,16 01:19,16 79
38. 4 Karin Renner Historic Racing Team Austria AUT Formula Ford Van Diemen RF7 D2 05:41,71 01:23,71 78
39. 19 Gabriela Andrišeková AFZ Sport Team Valaská SK Škoda 130 RS C1-1300 05:46,75 01:28,74 76,8
40. 5 Franz Renner Historic Racing Team Austric AUT Formula Ford Hawke DL2B D2 05:47,66 01:29,66 76,6
41. 9 Erich Achs Pro Racing SK Formula MTX 1-05 HK2 05:47,92 01:29,91 76,6
42. 9 Milan Pokorný junior AST Presskam SK Škoda Fábia A-1400 06:20,90 02:02,90 69,9

53 JiříTheimer Jiří Theimer CZ Peugeot 306 MAXI KIT CAR A-2000

125 Lászlo Hernádi RICH Motorsport HUN BMW M3 A+2000

Nezúčastnili sa pretekov (alebo vylúčení) / Haven't participated in race :


232 Gunther Kremel Historic Racing Team Austric AUT Steyr puch 650TR A7-850

309 Walter Stietka Historic Racing Team Austric AUT VW - KÄFER B4-1600

199 Tomáš Kusý Tomáš Kusý CZ Peugeot 306 SP

 

Partneri

Poďakovanie patrí všetkým partnerom, ktorí nám akýmkoľvek spôsobom (finančne, vecne, materiálne) pomahajú pri organizovaní pretekov.

Free business joomla templates