Kalendár pretekov
MMSR, MSR a SKP 2024

6.. - 7.4.
SlovakiaRing
MSR, SKP
17. - 19.5. Ústecka (CZ)
MSR, SKP
24. - 26.5. Korczyna (PL) MMSR
31.5. - 2.6. Šternberk (CZ) MMSR
14. - 16.6. Ožďany MSR, SKP
5. - 7.7. Čierny Balog
MSR, SKP
19. - 21.7. Pezinská BABA
MSR, SKP
2. - 4.8. Jankov Vŕšok MSR, SKP
6. - 8.9. Jankov Vŕšok MSR, SKP
Nachádzaš sa tu: NovinkyPrípravy AUTOPOLA Jankov vŕšok 2023 pokračujú v plnom prúde


Prípravy AUTOPOLA Jankov vŕšok 2023 pokračujú v plnom prúde

Pomaly, ale o to istejšie sa blíži štart podujatia AUTOPOLA Jankov vŕšok 2023. Organizátor naplno pracuje na príprave trati, depa, ale aj okolitých priestorov.

Už pri príjazde do depa pretekárskych vozidiel si všetci prichádzajúci všimnú nový asfalt. Ten je natiahnutý až po prípravnú čiaru pred štartom. Ďalším znakom prebiehajúcich príprav je vyčistenie plôch budúceho depa pretekárskych vozidiel a okolitých plôch. V prípade samotnej trate pribudli na niektorých častiach nové zvodidlá, čím sa trať opäť posunula v pohľade na bezpečnosť nielen jazdcov, ale aj divákov.
14

„Áno, na trati, ale aj v depe robíme všetky potrebné prípravné práce. V tomto roku pribudol nový asfaltový koberec, žiaľ zatiaľ iba po prípravnú čiaru. Máme však prisľúbené zo samosprávneho kraja, že v budúcom roku bude aj nový asfalt na samotnú trať. V tomto roku sa podarilo opraviť aj časť zvodidiel, či pridať na niektorých úsekoch nové. Samozrejme členovia nášho združenia Motorsport Bánovce nad Bebravou postupne čistia aj okolie trate a pripravujú divácke zóny,“ povedal riaditeľ AUTOPOLA Jankov vŕšok 2023 Roman Mikušiak.
2

Podujatie AUTOPOLA Jankov vŕšok 2023 štartuje v dňoch 4. – 6.8.2023 na trati medzi Uhrovcom a Jankovým vŕškom. Aktuálne ešte stále beží prihlasovanie súťažiacich na web stránke www.sams-asn.sk/prihlaska. Všetky najnovšie informácie nájdete na web stránke www.jvrsok.sk.

Miro Majláth
tlačový tajomník
AUTOPOLA Jankov vŕšok 2023

Generálny partner:

Hlavní partneri:

Partneri:

Poďakovanie patrí všetkým partnerom, ktorí nám akýmkoľvek spôsobom (finančne, vecne, materiálne) pomahajú pri organizovaní pretekov.

Free business joomla templates