Kalendár pretekov
MMSR, MSR a SKP 2024

6.. - 7.4.
SlovakiaRing
MSR, SKP
17. - 19.5. Ústecka (CZ)
MSR, SKP
24. - 26.5. Korczyna (PL) MMSR
31.5. - 2.6. Šternberk (CZ) MMSR
14. - 16.6. Ožďany MSR, SKP
5. - 7.7. Čierny Balog
MSR, SKP
19. - 21.7. Pezinská BABA
MSR, SKP
2. - 4.8. Jankov Vŕšok MSR, SKP
6. - 8.9. Jankov Vŕšok MSR, SKP
Nachádzaš sa tu: NovinkyPredjazdci na AUTOPOLA Jankov vŕšok 2023


Predjazdci na AUTOPOLA Jankov vŕšok 2023

Už pred posledným slovenským majstrovským podujatím PAV sme vám priniesli informáciu, že organizátori kopcových podujatí hľadajú predjazdcov. Teraz prichádzame s touto výzvou opäť.

Veľakrát sa medzi jazdcami hovorí o tom, že niekto má pretekárske vozidlo vybavené bezpečnostným rámom a inými prvkami, ale nemôže s ním jazdiť. Dôvodom je často testovanie vozidiel Slovenskej asociácie motoristického športu, kde práve takéto vozidlo nespĺňa všetky požiadavky podľa aktuálnych predpisov. A majiteľ auta nemá prostriedky na to, aby všetko podľa predpisov do vozidla doplnil. Ďalšou možnosťou je, že vozidlo spĺňa všetko, ale jazdec si ešte nevybavil pretekársku licenciu.

A práve pre takýto prípad je tu úloha predjazdca. Zároveň treba povedať, že práve z úlohy predjazdca nám už na slovenských kopcoch vyrástlo množstvo jazdcov, ktorí už aktuálne bojujú o majstrovské body.

Neváhajte preto a kontaktujte:
Branislav Kolieska na tel.č. +421 905 580 424, alebo mailom na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Miro Majláth
tlačový tajomník
AUTOPOLA Jankov vŕšok 2023

Generálny partner:

Hlavní partneri:

Partneri:

Poďakovanie patrí všetkým partnerom, ktorí nám akýmkoľvek spôsobom (finančne, vecne, materiálne) pomahajú pri organizovaní pretekov.

Free business joomla templates