Nachádzaš sa tu: Oficiálny zoznam prihlásených


Oficiálny zoznam prihlásených jazdcov AUTOPOLA Jankov vrsok 2022

P. č. Št. č. Jazdec / Driver ASN Súťažiaci / Competitor Vozidlo / Car CEZ CEZ H GSMP MMSR MSR MSR HA SKP ST HP
1. 1 Juhás Martin SVK AMBRUZ RACING LOLA B02/50 Group D/E2-SS Class E2-3000 Kategória II D/E2 +2000
2. 2 PUMBA POL PUMBA AKKC FR-02-2 Alfa Romeo Group D/E2-SS Class E2-2000 Kategória II
3. 3 Matuška Martin SVK Martin Matuška Tomis 99-04 Group D/E2-SS Class E2-2000 Kategória II D/E2 -2000
4. 4 Ambrúz Anna SVK AMBRUZ RACING TATUUS FR2000 Group D/E2-SS Class E2-2000 Kategória II D/E2 -2000
5. 5 Stec Sebastian POL STEC RALLY RENT FORD FIESTA Group 1 Class 1 Skupina 1
6. 6 Szcześniak Jędrzej POL Jędrzej Szcześniak Lamborghni Huracan ST Group 1 Class 1
7. 7 Biały Mariusz POL Mariusz Biały BMW E30 S54 Group 1 Class 1 Skupina 1
8. 8 Wójtowicz Paweł POL Paweł Wójtowicz Porsche 944 Group 1 Class 1 Skupina 1
9. 9 Dubai POL Berg Monster Team Mitsubishi Lancer Evo Group 2 Class 2a Skupina 2
10. 10 Krupa Karol POL Borg Warner Polish Racing Team Skoda Fabia CT Group 2 Class 2b Skupina 2
11. 11 Madziara Bartłomiej POL Bartłomiej Madziara Porsche 991 GT3 CUP Group 2 Class 2a Skupina 2
12. 12 Špavelko Marek SVK SpavoRacing s.r.o. Mitsubishi Lancer Evo 8 Group 2 Class 2a Skupina 2 Trieda 2
13. 14 Piękoś Szymon POL BorgWarner Polish Racing Team Mitsubishi Lancer Group 2 Class 2b Skupina 2
14. 15 Duda Grzegorz POL Grzegorz Duda Hyundai I20 RX DM Group 2 Skupina 2
15. 16 Žiak Michal SVK Michal Žiak Škoda FABIA Group 2 Class 2b Skupina 2 Trieda 2
16. 17 Šutlák Miroslav SVK Miroslav Šutlák Škoda Fabia Group 3 Class 3a Skupina 3 Trieda 3a
17. 18 Ziman Ľuboš SVK Ľuboš Ziman Subaru Impreza G3 Skupina 3 Trieda 3a
18. 19 Baran Roman POL L Racing team Mitsubishi Lancer Group 3 Class 3b Skupina 3
19. 20 Sługocki Robert POL Robert Sługocki MITSUBISHI LANCER EVO X R4 Group 3 Class 3b Skupina 3
20. 21 Korytár Stanislav SVK SpavoRacing s.r.o. Mitsubischi Lancer Evo 8 Skupina 3 Trieda 3b
21. 22 Húska Marek SVK HM racing Mitsubishi Lancer EVO IX Class 3b Skupina 3 Trieda 3b
22. 23 * Mutňanský Ivan SVK SEIG racing Škoda Fabia R5 Group 3 Class 3b Skupina 3 Trieda 3b
23. 24 Ozga Piotr POL Piotr Ozga Mitsubishi Lancer Evo X Group 4 Class 4a Skupina 4
24. 25 Chorąży Krzysztof POL Krzysztof Chorąży Mitsubishi Lancer EVO 4 Group 4 Class 4a Skupina 4
25. 26 Kekeňák Marián SVK KESKO RACING Ford FIESTA PROTO Skupina 4 Trieda 4a
26. 27 Lovász Zoltán SVK Zoltán Lovász Peugeot 308 Racing Cup Group 4 Class 4a Skupina 4 Trieda 4a
27. 28 Dubóczi Jaroslav SVK JANTAR TEAM s.r.o. Seat Leon Supercopa TDI Group 4 Class 4a Skupina 4 Trieda 4a
28. 29 Dereń Krzysztof POL Krzysztof Dereń Mitsubishi Lancer Evo X Class 4a
29. 30 Deme Jozef SVK Jozef Deme Mitsubishi Lancer EVO IX. Skupina 4 Trieda 4a
30. 31 Sanecki Paweł POL Paweł Sanecki HONDA INTEGRA KMS Group 4 Class 4a Skupina 4
31. 32 Ambrúz Peter SVK AMBRUZ RACING MITSUBISHI LANCER EVO IX Group 4 Class 4a Skupina 4 Trieda 4a
32. 33 Macháček Kamil SVK Kamil Macháček Opel Calibra Skupina 4 Trieda 4b
33. 34 Jalč Marek SVK MAZUMA Racing Nissan Z350 Class 4b Skupina 4 Trieda 4b
34. 35 Salon Peter SVK Peter Salon Seat Leon Skupina 4 Trieda 4b
35. 36 Kováč Matej SVK ŠK OK Šport Seat Leon Skupina 4 Trieda 4b
36. 37 Krivák Stanislav SVK Stanislav Krivák Peugeot 306 Skupina 5 Trieda 5a
37. 38 Čambal Mojmír SVK RS-team Citroen Saxo VTRS Skupina 5 Trieda 5a
38. 39 Čambálik Bohumír SVK STRONG RACING TEAM HONDA CIVIC TYPE-R R3 Group 5 Class 5a Skupina 5 Trieda 5a
39. 40 Duda Karol POL Karol Duda Citroen C2 RX DM Group 5 Skupina 5
40. 41 Wilusz Marcin POL Marcin Wilusz Hodna civic Group 5 Class 5a Skupina 5
41. 42 Adamiak Jarosław POL Jarosław Adamiak Honda Civic Group 5 Class 5a
42. 43 Fusko Tomáš SVK pt PETROLTRANS RALLY TEAM Ford Fiesta Rally3 Group 5 Skupina 5 Trieda 5a
43. 44 Gasc Artur POL Artur Gasc HONDA INTEGRA TYPE R Group 5 Class 5b Skupina 5
44. 45 Drzyzga Mateusz POL Mateusz Drzyzga Honda Civic EP3 DMS Group 5 Class 5b Skupina 5
45. 46 Siewierski Arek POL Arek Siewierski Renault Clio RS Group 5 Class 5b Skupina 5
46. 47 Ózsvári Róbert HUN M&M Motorsport Egyesület Lada VFTS Skupina 5
47. 48 Čambálik Tomáš SVK STRONG RACING TEAM Honda Civic Type R Class 5b Skupina 5 Trieda 5b
48. 49 Piterak Krzysztof POL Krzysztof Piterak Renault Clio Sport Class 5b
49. 50 Socha Wojciech POL Wojciech Socha RENAULT CLIO Class 5b
50. 51 Puršova Nikol SVK MAXMOTORSPORT s.r.o. Honda Civic Type R Skupina 5 Trieda 5b
51. 52 Strzeżysz Konrad POL Konrad Strzeżysz HONDA CIVIC TYPE-R Group 5 Class 5b Skupina 5
52. 53 Baráth Alexander SVK Alexander Baráth Honda Civic TypeR Skupina 5 Trieda 5b
53. 54 Kluza Grzegorz POL Grzegorz Kluza Renault Clio II Sport Class 5b
54. 55 Dorinec Miroslav SVK Miroslav Dorinec Honda Civic Skupina 5 Trieda 5b
55. 56 Veres Alexander SVK Alexander Veres Renault Clio RS Skupina 5 Trieda 5b
56. 57 Kecskésová Andrea SVK Opel Team Slovakia Honda Civic Type-R Skupina 5 Trieda 5b
57. 58 Hajšo Marek SVK Marek Hajso FORD Fiesta Skupina 5 Trieda 5b
58. 59 Handl Kamil POL Kamil Handl BMW E30 318is Class 5b
59. 60 Fusko Frantisek SVK KESKO RACING Seat Leon tdi Skupina 6 Trieda 6
60. 61 Švec Kamil SVK KESKO RACING Peugeot 208 R2 Group 5 Skupina 6 Trieda 6
61. 62 Kalina Marian SVK Marian Kalina Peugeot 206 RC Skupina 6 Trieda 6
62. 63 Lázár Matej SVK L Racing team VAZ 2101 Skupina 6 Trieda 6
63. 64 Kacvinský Peter SVK AMBRUZ RACING Renault CLIO Group 5 Class 5c Skupina 6 Trieda 6
64. 65 Kubacka Štefan SVK Štefan Kubacka HONDA Civic Skupina 6 Trieda 6
65. 66 Tokarčík Martin SVK Martin Tokarčík Ford Fiesta Skupina 6 Trieda 6
66. 67 Sedláček Vlastimil SVK Vlastimil Sedláček Honda Civic Skupina 6 Trieda 6
67. 68 Tvrdý Samuel SVK Ing Peter Tvrdy Citroen C2 1.6 16V Skupina 6 Trieda 6
68. 69 Pokorný Milan SVK AUTO POLA Hyundai i30 Group 5 Class 5c Skupina 6 Trieda 6
69. 70 Jania Janusz POL Janusz Jania HONDA INTEGRA TYPE R Class 10B
70. 71 Ziobro Dominik POL Dominik Ziobro Renault Clio Class 10B
71. 72 Borczyk Mariusz POL Mariusz Borczyk Polski Fiat 126p Class 12A
72. 73 Morawiec Tomasz POL CATKOP RACING TEAM Fiat 126 Class 12A
73. 74 Kopacz Paweł POL Paweł Kopacz Fiat 126 Class 12A
74. 75 Piotrowski Filip POL Filip Piotrowski Fiat 126 Class 12A
75. 76 Zmeškal Miloš CZE Miloš Zmeškal Ralt 032 E5 -2000 Category HS5 HK3
76. 77 Kmeť František SVK AUTOŠPORT KMEŤ Metalex MTX -1-03 E2 -1600 HK3
77. 78 Kaszowski Wojciech POL Wojciech Kaszowski Ford Sierra Cosworth HS4-D3
78. 79 Neubauer Herbert AUT Historic Racing Team Austria Lancia Delta HF Integrale 16V D6 +2000 HK4+2000
79. 80 Zalega Jakub POL Jakub Zalega VW Golf GTI 16v HS4-D2
80. 81 Handl Jacek POL Jacek Handl BMW E30 318is HS4-D2
81. 82 Czapka Marian POL Katrex Karolina Autosport Porsche 928 C3 +2000 HS3-C3 HK1+2000
82. 83 Beník Tomáš SVK MTB Racing Team Lancia Beta Coupé C2 -2000 HS3-C2 HK1-2000
83. 84 Hauser Tibor SVK ŠK OK Šport ŠKODA 130RS C1 -1300 HS3-C1 HK1-1300
84. 85 Ondrejka Ján SVK Ján Ondrejka GIOM 01 HK1-2000
85. 86 Beník Marcel SVK MTB Racing Team BMW 2002TI A5 -2000 HS1-A1 HK1-2000
86. 87 Podmajerský Vladimír SVK Vladimír Podmajerský Peugeot 206 RC NP2
87. 88 Šipka Jakub SVK Jakub Šipka Honda Civic Type R NP2
88. 89 Halušková Petra SVK Petra Halušková Volswagen Golf NP2
89. 90 Riečan Erik SVK ŠK OK Šport Škoda Fabia RS NP2
90. 91 Ďurkovič Peter SVK Peter Ďurkovič Lada 2107 NP2
91. 92 Pašiak Tomáš SVK Tomáš Pašiak Renault Clio NP2
92. 93 Hrebíček Peter SVK Peter Hrebíček Peugeot 206 NP2
93. 94 Mokran Ladislav SVK Rally Club Topoľčany, o.z. Renault Clio Sport NP2
94. 95 Lachký Jr. Ján SVK AMBRUZ RACING OPEL ASTRA SP NP2
95. 96 Bednár Peter SVK Peter Bednár Mitsubishi Colt NP1
96. 97 Surový Kamil SVK Kamil Surový Honda Civic NP1
97. 98 Boldiš Ján SVK ARIES RACING Volkswagen Golf NP1
98. 99 Cséplő Balázs SVK Balázs Cséplő Peugeot 106 NP1
99. 100 Kurbel Michal SVK Michal Kurbel Škoda 125 NP1
100. 101 Kováčová Zdenka SVK ŠK OK Šport ŠKODA FABIA 1,4 - 16V NP1
* suspenzia licencie jazdca / driver license suspension
Free business joomla templates