Nachádzaš sa tu: Zoznam prihlásených


Oficiálny zoznam prihlásených jazdcov AUTOPOLA Jankov vŕšok 2021

No. Driver NAT Competitor Car Cat Group PF Class CHAMPIONSHIP
Št. č. Jazdec Nár. Súťažiaci Vozidlo Kategória Skupina PF Trieda CEZ – H GSMP MMSR MSR MSR – HA SKP ST HP MČR MČR – HA ČT
1 Miloš BENEŠ CZE GMS Racing Team OSELLA FA 30 2 E2-SS -3000 E2-SS -3000
2 Martin JUHÁS SVK AMBRUZ RACING TATUUS FR2000 2 E2-SS -2000 Kat. 2 D/E2 -2000 E2-SS -2000
3 Jan OSLADIL CZE Jan OSLADIL OPEL Lotus 2 E2-SS -2000 RC -2000 Kat. 2
4 Martin MATUŠKA SVK Martin MATUŠKA INTECH FŠ 2 E2-SS -1400 RC -2000 Kat. 2 D/E2 -2000 E2-SS -1400
7 Daniel STAWIARSKI POL Daniel STAWIARSKI MITSUBISHI LANCER EVO IX 1 1 25 1 Trieda 1 Skupina 1
8 Gabriel KUBIT POL Gabriel KUBIT HONDA Integra 1 1 34 1 Trieda 1
9 Michał RATAJCZYK POL Michał RATAJCZYK MITSHUBISHI Lancer EVO X RS 1 1 39 1 Trieda 1
10 Waldemar KLUZA POL Waldemar KLUZA SKODA Fabia 1 1 39 1 Trieda 1 Skupina 1 Skupina 1
11 Mariusz STEC POL Tradepol Sonax Team Ford Fiesta 1 2 44 2a Trieda 2a Skupina 2
12 Ján LIPTÁK SVK L Racing team SUBARU Impreza 1 2 49 2a Skupina 2 Trieda 2a
13 Paweł WÓJTOWICZ POL Paweł WÓJTOWICZ PORSCHE 944T 1 2 63 2b Trieda 2b Skupina 2 Skupina 2
14 Ryszard ŻYSZCZYŃSKI POL Ryszard ŻYSZCZYŃSKI BMW 335I E 92 M3 1 2 65 2b Trieda 2b
15 Bartłomiej MADZIARA POL Bartłomiej MADZIARA BMW E36 M3 1 2 67 2b Trieda 2b Skupina 2 Skupina 2
16 Bartosz GRZELECKI POL Bartosz GRZELECKI BMW E46 M3 1 2 69 2b Trieda 2b Skupina 2 Skupina 2
17 Mariusz BIAŁY POL Mariusz BIAŁY BMW E30 S54 1 2 76 2b Trieda 2b Skupina 2 Skupina 2
18 Paweł SANECKI POL Paweł SANECKI HONDA Integra KMS 1 2 76 2b Trieda 2b Skupina 2
19 PUMBA POL PUMBA VOLKSWAGEN Scirocco cup 1 2 78 2b Trieda 2b
5 Piotr PARYS POL Tradepol Sonax Team Ford Fiesta 1 3 80 3a Trieda 3a Skupina 3
20 Sebastian STEC POL Stec Rally Rent FORD Fiesta 1 3 80 3a Trieda 3a Skupina 3 Skupina 3
21 Szymon PIĘKOŚ POL BorgWarner Polish Racing Team MITSUBISHI Lancer 1 3 80 3a Trieda 3a
22 Jakub ULANOWSKI POL Jakub ULANOWSKI MITSUBISHI Lancer Evo IX RS 1 3 83 3a Trieda 3a Skupina 3 Skupina 3
6 Karel STEHLIK CZE Kv motor team MITSUBISHI Lancer EVO IX 1 3 87 3a Trieda 3a Skupina 3 Skupina 3
23 Roman BARAN POL L Racing team MITSUBISHI Lancer Evo IX 1 3 100 3b Trieda 3b Skupina 3 Trieda 3b Skupina 3
24 Peter BARAN SVK Peter BARAN VW Polo PROTO 1 3 103 3b Skupina 3 Trieda 3b
25 Ľuboš ZIMAN SVK Ľuboš ZIMAN SUBARU Impreza 1 3 103 3b Skupina 3 Trieda 3b
26 Bartosz PAWARSKI POL Bartosz PAWARSKI MITSUBISHI Lancer EVO 9 1 3 103 3b Trieda 3b
28 Ivan MUTŇANSKÝ SVK NB Racing ŠKODA Fabia R5 1 3 109 3b Trieda 3b Skupina 3 Trieda 3b Skupina 3
29 Miroslav ŠUTLÁK SVK Miroslav ŠUTLÁK ŠKODA Fabia R5 1 3 110 3b Trieda 3b Skupina 3 Trieda 3b Skupina 3
30 Tibor NAGY SVK L Racing team SUBARU impreza 1 3 111 3b Trieda 3b Skupina 3 Trieda 3b
31 Michal ŽIAK SVK Michal ŽIAK ŠKODA Fabia 1 3 118 3b Trieda 3b Skupina 3 Trieda 3b Skupina 3
27 Vojtěch BEJDA CZE Vojtěch BEJDA ŠKODA Octavia Cup 1 4 120 4a Skupina 4
74 Pavel BEJDA CZE Pavel BEJDA ŠKODA Octavia Cup 1 4 120 4a Skupina 4
32 Vladimír VLHA SVK L Racing team MITSUBISHI Lancer Evo IX 1 4 121 4a Skupina 4 Trieda 4a
33 Robert SŁUGOCKI POL Robert SŁUGOCKI MITSUBISHI Lancer Evo X R4 1 4 121 4a Trieda 4a
34 Krzysztof CHORĄŻY POL Krzysztof CHORĄŻY MITSUBISHI Lancer EVO 4 1 4 121 4a Trieda 4a
35 Tomáš LIEDL SVK AutoSportTeam Presskam SEAT Leon Supercopa MK2 1 4 121 4a Trieda 4a Skupina 4 Trieda 4a Skupina 4
36 Jiří OŠMERA CZE Jiří OŠMERA VW SCIROCCO 1 4 121 4a Trieda 4a Skupina 4 Skupina 4
37 Jaroslav DUBÓCZI SVK Demo motorsport team SEAT Leon Supercopa TDI 1 4 122 4a Trieda 4a Skupina 4 Trieda 4a
38 Peter AMBRÚZ SVK AMBRUZ RACING MITSUBISHI LANCER EVO IX 1 4 125 4a Trieda 4a Skupina 4 Trieda 4a Skupina 4
39 Tomáš ONDREJ SVK pt PETROLTRANS RALLY TEAM MITSUBISHI Lancer EVO IX 1 4 127 4a Trieda 4a Skupina 4 Trieda 4a Skupina 4
40 Marián KEKEŇÁK SVK LUNA racing FORD FIESTA PROTO 1 4 129 4a Skupina 4 Trieda 4a
41 Krzysztof DEREŃ POL Krzysztof DEREŃ MITSUBISHI Lancer evo X 1 4 139 4a Trieda 4a
42 Kamil MACHÁČEK SVK Kamil MACHÁČEK OPEL Calibra 1 4 140 4b Skupina 4 Trieda 4b
43 Jozef DEME SVK Jozef DEME MITSUBISHI Lancer EVO IX. 1 4 149 4b Skupina 4 Trieda 4b
44 Maciej SERAFIN POL Maciej SERAFIN RENAULT Clio RS 1 5 160 5a Trieda 5a Skupina 5
45 Janusz GRZYB POL Janusz GRZYB HONDA Civic Type R 1 5 161 5a Trieda 5a
46 Mojmír ČAMBAL SVK RS-team CITROEN Saxo VTRS 1 5 163 5a Skupina 5 Trieda 5a Skupina 5a
47 Piotr STANISZEWSKI POL Piotr STANISZEWSKI HONDA Integra KMS 1 5 165 5a Trieda 5a Skupina 5 Skupina 5a
48 Marcin WILUSZ POL Marcin WILUSZ HONDA CIVIC 1 5 176 5a Trieda 5a Skupina 5 Skupina 5a
49 Paweł FRĄCZEK POL Paweł FRĄCZEK HONDA Civic K20A 1 5 179 5a Trieda 5a Skupina 5 Skupina 5a
50 Stanislav KRIVÁK SVK Stanislav KRIVÁK PEUGEOT 306 1 5 182 5a Trieda 5a Skupina 5 Trieda 5a Skupina 5a
51 Bohumír ČAMBÁLIK SVK STRONG RACING TEAM HONDA CIVIC TYPE-R R3 1 5 182 5a Trieda 5a Skupina 5 Trieda 5a Skupina 5a
52 Adam KRÁLÍK CZE Adam KRÁLÍK SEAT Leon FR 1 5 201 5b Skupina 5b
53 Piotr ILNICKI POL Piotr ILNICKI HONDA CIVIC PERFORMANCE 1 5 201 5b Trieda 5b Skupina 5 Skupina 5b
54 Patrik PURŠ SVK MAXMOTORSPORT s.r.o.  HONDA Civic VTi 1 5 201 5b Trieda 5b Skupina 5 Trieda 5b Skupina 5b
55 Matej DEMETER SVK Demo motorsport team CITROËN Saxo VTS 1 5 202 5b Trieda 5b Skupina 5 Trieda 5b Skupina 5b
56 Damian WIRSZEWSKI POL Damian WIRSZEWSKI BMW 318is 1 5 202 5b Trieda 5b Skupina 5 Skupina 5b
57 SIWY POL SIWY RENAULT Clio RS 1 5 202 5b Trieda 5b Skupina 5 Skupina 5b
100 Tomáš ČAMBÁLIK SVK STRONG RACING TEAM HONDA CIVIC TYPE-R 1 5 208 5b Trieda 5b Skupina 5 Trieda 5b Skupina 5b
58 František FUSKO SVK KESKO RACING SEAT Leon TDi 1 5 212 5b Skupina 5 Trieda 5b Skupina 5b
59 Alexander BARÁTH SVK Alexander BARÁTH HONDA Civic TypeR 1 5 212 5b Trieda 5b Skupina 5 Trieda 5b Skupina 5b
60 Mateusz DRZYZGA POL Mateusz DRZYZGA HONDA Civic DMS 1 5 214 5b Trieda 5b
61 Wojciech SOCHA POL Wojciech SOCHA RENAULT CLIO SPORT 1 5 215 5b Trieda 5b
62 Anna AMBRÚZ SVK AMBRUZ RACING OPEL ASTRA SP 1 5 225 5b Trieda 5b Skupina 5 Trieda 5b Skupina 5b
63 Michal ŠPILKA CZE AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK ŠKODA Felicia Pick-up Freestyle 1 5 227 5b Trieda 5b Skupina 5 Skupina 5b
64 Grzegorz KLUZA POL Grzegorz KLUZA RENAULT Clio 2 Sport 1 5 228 5b Trieda 5b Skupina 5 Skupina 5b
65 Radomír ČIKOR SVK MAXMOTORSPORT s.r.o.  HONDA Civic Type R 1 5 230 5b Trieda 5b Skupina 5 Trieda 5b Skupina 5b
66 Miroslav DORINEC SVK Miroslav DORINEC HONDA Civic 1 5 231 5b Skupina 5 Trieda 5b
67 Krzysztof PITERAK POL Krzysztof PITERAK RENAULT Clio 1 5 239 5b Trieda 5b
68 Róbert ÓZSVÁRI HUN M&M Motorsport Egyesület LADA VFTS 1 5 248 5b Skupina 5
69 Alexander VERES SVK Alexander VERES RENAULT Clio RS 1 5 256 5b Trieda 5b Skupina 5 Trieda 5b Skupina 5b
70 Matej LÁZÁR SVK L Racing team VAZ 2101 1 5 263 5b Skupina 5 Trieda 5b
71 Štefan KUBACKA SVK Štefan KUBACKA HONDA Civic 1 5 278 5b Skupina 5 Trieda 5b
72 Marian KALINA SVK RALLY-CLUB Topoľčany, o.z. PEUGEOT 206 RC 1 5 286 5b Skupina 5 Trieda 5b
73 Marek HAJŠO SVK Marek HAJŠO RENAULT Clio RS 1 5 292 5b Skupina 5 Trieda 5b
75 Peter KACVINSKÝ SVK AMBRUZ RACING RENAULT CLIO 1 5 305 5b Skupina 5 Trieda 5b Skupina 5b
76 Kamil HANDL POL Kamil HANDL BMW 318is 1 5 394 5b Trieda 5b
77 Wojciech SUBOCZ POL Wojciech SUBOCZ PORSCHE 911 Carrera 2 10 10A Trieda 10A
78 Janusz JANIA POL Janusz JANIA HONDA INTEGRA TYPE-R 10 10B Trieda 10B
79 Rafał SZUMIEC POL Rafał SZUMIEC PEUGEOT 306 10 10B Trieda 10B
80 Arkadiusz BORCZYK POL Arkadiusz BORCZYK  HONDA Civic VTi 10 10C Trieda 10C
81 Jaroslaw ZAWADZKI POL Jaroslaw ZAWADZKI FIAT SEICENTO 11 11 Trieda 11
82 Grzegorz JAKUBIAK POL Grzegorz JAKUBIAK FIAT Cinquecento Sporting 11 11 Trieda 11
83 Tomasz MORAWIEC POL CATKOP RACING TEAM FIAT 126 12 265 12A Trieda 12A
84 Mariusz BORCZYK POL Mariusz BORCZYK FIAT 126p 12 317 12A trieda 12A
85 Piotr JURKOWSKI POL Piotr JURKOWSKI FIAT 126p 12 346 12A Trieda 12A
86 Angelo GILLI POL Angelo GILLI FIAT 126p 12 697 12A Trieda 12A
87 Marek NOVÁK CZE Marek NOVÁK SPRINTCAR HONDA Kamikaz 3 SprintCar -600 SprintCar
88 Josef HLAVINKA CZE AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK LOTUS Opel E2H -2000 E2H -2000
89 Josef HLAVINKA JR CZE AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK TOMIS 99-04 E2H -1400 E2H -1400
90 Lukáš STUDENÝ CZE Alcore motorsport GLORIA B4/5 E2H -1000 E2H -1000
91 Ladislav ŠUBA CZE GT2 Motorsport s.r.o. BMW SŠ21 E1H 59 Skupina 2
92 Martin RŮŽÍČKA CZE AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK ŠKODA Fabia E1H 81 Skupina 3
93 Lukáš MÜLLER CZE Alcore Motorsport ŠKODA Octavia CUP E1H 194 5a Skupina 5a
94 Jaroslav WINTER CZE AMK Ecce Hommo Šternberk v ÚAMK HONDA Civic 2,0 Type R E1H 212 5b Skupina 5b
95 Filip FURIŠ CZE ALCORE MOTORSPORT HONDA Civic E1H 221 5b Skupina 5b
96 Miloš ZMEŠKAL CZE Miloš ZMEŠKAL RALT 032 E5 -2000 Cat. 5 E5 -2000 HK3 -2000
97 František KMEŤ SVK František KMEŤ METALEX MTX 1-03 E2 -1600 Cat. 5 HK3 -1600
98 Herbert NEUBAUER AUT Historic racing team Austria LANCIA Delta HF Integrale 16V D6 +2000 Cat. 4 D6 +1600
99 Jakub ZALEGA POL Jakub ZALEGA VOLKSWAGEN Golf GTI 16V D5 -2000 D5 -2000
101 Vojtěch ILLÉŠ SVK MTB Racing Team BMW 320i D5 -2000 Cat. 4 HK2 -2000 D6 +1600
102 Marian CZAPKA POL Katrex Karolina Autosport PORSCHE 928 C3 +2000 Cat. 3 C3 +2000 HK2 +2000 C3 +2000
103 Tomáš BENÍK SVK MTB Racing Team LANCIA Beta Coupé C2 -2000 Cat. 3 HK1 -2000 C2 -2000
104 Gabriela KRAMLOVÁ SVK ŠK OK Šport ŠKODA 130RS C1 -1300 Cat. 3 C1 -1300 HK1 -1300 C1 -1300
105 Tibor HAUSER SVK ŠK OK Šport ŠKODA 130RS C1 -1300 Cat. 3 C1 -1300 HK1 -1300 C1 -1300
106 Ján ONDREJKA SVK Ján ONDREJKA GIOM 01 B8 -1600 Cat. 2 HK1 -1600 B8 -1600
107 Jaroslav MIKEŠ CZE ACCR Mikeš racing Czech Team ŠKODA 130RS B3 -1300 Cat. 2 B3 -1300
108 Marcel BENÍK SVK MTB Racing Team BMW 2002TI A5 -2000 Cat. 1 HK1 -2000 A5 -2000
109 Vladimír PODMAJERSKÝ SVK Vladimír PODMAJERSKÝ PEUGEOT 206 RC SKP -2000 X
110 Ladislav MOKRAN SVK RALLY-CLUB Topolčany, o.z. RENAULT Clio Sport SKP -2000 X
111 Peter PROKOPČÁK SVK Peter PROKOPČÁK HONDA Civic Type-R SKP -2000 X
112 Marek PIKULA SVK ŠK OK Šport SEAT Ibiza SKP -2000 X
113 Jakub ŠIPKA SVK Jakub ŠIPKA HONDA Civic Type R SKP -2000 X
114 Petra HALUŠKOVÁ SVK LUNA racing VOLSWAGEN Golf SKP -2000 X
115 Juraj SCHWARZBACHER SVK Juraj SCHWARZBACHER CITROËN Vts c2 SKP -1600 X
116 Martin TOKARČÍK SVK Martin TOKARČÍK OPEL Adam SKP -1600 X
117 Kamil SUROVÝ SVK Kamil SUROVÝ HONDA Civic SKP -1600 X
118 Zdenka FRÝVALDSKÁ SVK Zdenka FRÝVALDSKÁ HONDA Civic SKP -1600 X
119 Zdenka KOVÁČOVÁ SVK ŠK OK Šport ŠKODA FABIA 1,4 - 16V SKP -1400 X
120 Gabriel SZENDERÁK SVK L Racing team ŠKODA 110 R ST HP X
                                   
Náhradníci/alternate:
- Igor HORÁČEK SVK MTB Racing Team FIAT X1/9 ST HP X
- Petr STRNAD CZE Petr STRNAD ŠKODA 130RS B3 -1300 Cat. 2 B3 -1300
Free business joomla templates